Pogotowie roślinne w biurze

Pomagamy w utrzymaniu i pielęgnacji roślin w biurze aby po powrocie cieszyły bujną roślinnością i zdrowiem.

Świat, który doskonale znamy, aktualnie mierzy się z poważnym problemem pandemii oraz jej długoterminowych konsekwencji. Żyjąc w dobie wszechobecnego internetu, jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zmiany, jakie przynosi kryzys rzeczywistości.

Dziś praca w trybie home office nie jest pojęciem abstrakcyjnym, a jak najbardziej realnym i możliwym do zrealizowania nawet na masową skalę. Pracownicy biur, instytucji oraz korporacji na czas niebezpieczeństwa epidemiologicznego wykonują swoje obowiązki zdalnie z zacisza własnego mieszkania. To rozwiązanie, które bez wątpienia pomoże w realnym stopniu zmniejszyć skalę epidemii i nie ulega wątpliwości, że będzie wykorzystywane również przy kolejnych sytuacjach kryzysowych.

 A co z nami, roślinami?

Po zażegnanym niebezpieczeństwie świat wróci do równowagi, a pracownicy do biur, w których przez czas kwarantanny żyły rośliny pozostawione bez opieki. Naturalna zieleń to ważny element aranżacji przestrzeni biurowych – działa kojąco, sprzyja efektywnej pracy, ożywia syntetyczne przestrzenie i korzystnie wpływa na jakość powietrza. Rośliny jednak wymagają stałej opieki osób, które zadbają o odpowiednie nawilżenie podłoża, wilgotność powietrza oraz właściwą pielęgnację. Niestety pozostawione samym sobie w warunkach biurowych nie będą cieszyć oka doskonałą formą, a po dłuższym czasie mogą nie przeżyć długiego odosobnienia.

Zaopiekujemy się zielenią w Waszych biurach

 W tym niełatwym okresie chętnie zajmiemy się pielęgnacją roślin zarówno tych dostarczonych przez naszą firmę Event Flowers, jak i wszystkich pozostałych w przestrzeni biurowej lub danym budynku. Mamy rękę do kwiatów oraz serce na dłoni, więc dołożymy wszelkich starań, aby po powrocie pracowników zachwycały soczystą zielenią, sprężystą formą i doskonałą kondycją. W ten sposób unikniemy przykrego widoku przesuszonych roślin, które po okresie kwarantanny odbiorą świeżą motywację do pracy. Zapewniamy bezpieczne, higieniczne warunki pracy oraz przeprowadzamy niezbędną dezynfekcję ustalonej przestrzeni.

Twoje rośliny potrzebują pomocy? Napisz do nas! E-mail: info@eventflowers.pl lub

pod nr telefonu :

Natalia : 508-306-100

Michał : 692-426-086