Zielone ściany z roślin

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Zielone ściany z roślin doniczkowych

Żywa zieleń to dobrze znany i niekwestionowany lider pośród trendów w projektowaniu wnętrz i architektury. Zielone ściany działają jak swoisty filtr. Są płucami dla  biura, które oczyszczą powietrze. Do obsadzenia ogrodu wertykalnego stosujemy rośliny, które pozytywnie wpływają na otoczenie i świetnie filtrują powietrze z toksyn.

Zielone ściany z mchu oraz roślin stabilizowanych

Idealne do miejsc gdzie nie docierają promienie słoneczne czyli łazienki, ciemne korytarza lub SPA. Rośliny i mchy są naturalne, poddane procesowi stabilizacji dzięki temu wyglądają pięknie i nie potrzebują dodatkowego nawożenia, podlewania, przycinania, sprzątania opadających i czyszczenia liści oraz leczenia. Potrzebują jedynie 50% wilgotoności.

Zielone ściany z mchu i roślin stabilizowanych Wrocław

Zielone ściany z wysokiej jakości roślin sztucznych

Sztuczne Zielone ściany nie potrzebują żadnej dodatkowej opieki. Zachowują swoje piękno nie wymagając żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Rośliny nie starzeją się, nie wysychają i nie więdną, Idealne do miejsc gdzie nie naturalne rośliny czy mech nie sprawdzają się.

Mobilne zielone ściany

Mobilne przesłony z mchu i roślin stabilizowanych można dostosować do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany. Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space w Hotelach czy Restauracjach.

Jeśli nie możesz się zdecydować, która z zielonych ścian będzie pasowała do twojego wnętrza – napisz do nas!

Pomożemy dobrać Ci najlepsze rozwiązanie.

Telefon

Michał: 692 426 086
Natalia: 508 306 100

Adress

EventFlowers
Giełdowa 12 C 52-436 Wrocław