ROŚLINNA KURACJA

Kwiaty do biura

Wzbogacenie naszej przestrzeni biurowej o żywe rośliny to nie tylko moda, ale bardzo silny trend zwracający uwagę na to, że coraz częściej chcemy mieć kontakt z naturą, która ma na nas dobroczynny wpływ.

AMAZING VIDEO INTRODING

Zielone ściany

Zielone ściany wewnętrzne posiadają bardzo dużo zalet, dotyczących zarówno kwestii ekonomicznych, ekologicznych, jak i społecznych. Dają sporo korzyści takich jak – czystsze powietrze, niższa temperatura otoczenia, regulowanie temperatury w środku budynku, a także zwiększenie wydajności pracowników.

Zielony Serwis z Gwarancją

Czym jest Serwis Zieleni?

Nasi Specjaliści całym sercem dbają o piękny wygląd roślin w całym biurze w taki sposób, by były one jak najdłużej zdrowe i miały pozytywny wpływ na pracowników biura.

Powierzamy naszą roślinność zielonemu serwisowi z udzieleniem gwarancji, a w zamian otrzymamy piękne i przyjazne otoczenie, które będzie miłym miejscem pracy oraz cudowną wizytówką naszej firmy. Dzięki temu my możemy w pełni skupić się na głównym przedmiocie naszej działalności, co na pewno wpłynie pozytywnie na jakość naszej pracy.

Nowość

Mobilne Roślinne Parawany

Mobilne przesłony z mchu i roślin stabilizowanych można dostosować do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany.  Bez pielęgnacji!  Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space w Hotelach czy Restauracjach.

AMAZING VIDEO INTRODING

Zielone ściany

NAJLEPSZA OPIEKA TWOICH ROŚLIN

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?

Czystsze i zdrowsze powietrze

Rośliny, które tworzą zieloną ścianę posiadają zdolność filtrowania kurzu w powietrzu i przekształcania CO2 w tlen.

Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku

Zielone ściany potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany.

Obniżenie temperatury oraz otoczenia

Rośliny mają MOC! – pochłaniają 50%, a odbijają 30% – światła słonecznego

Zdrowie i samopoczucie w Twoim biurze

Zielone ściany pozwalają również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres.