O nas

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Idea Biophilic Design by Event Flowers

O NAS

Event Flowers

Specjaliści Event Flowes to duet urodzonych pasjonatów roślin – z tej strony Natalia i Michał. Kierują się zasadą Biophilic Design – Z miłości do natury. Koncertujemy się na Człowieku i jego potrzebach oraz zdrowiu. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę aranżacji zieleni oraz wysokiej jakości tak istotną pielęgnację zieleni wewnętrznej – udzielając przy tym pełnej gwarancji na usługę.  Zajmujemy się odpowiednim doborem roślinności oraz donic. Zapewniamy wysokiej jakości materiał roślinny , najmodniejsze donice oraz aranżacje spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i będzie nam bardzo miło spotkać się podczas aranżowania zieleni w Państwa firmie.

Działamy na terenie całej Polski.

Biophilic Design
Jak zaaranżować i zatroszczyć się o zieloną przestrzeń w miejscu pracy?

Kwiaty do biura

Wzbogacenie naszej przestrzeni biurowej o żywe rośliny to nie tylko moda, ale bardzo silny trend zwracający uwagę na to, że coraz częściej chcemy mieć kontakt z naturą, która ma na nas dobroczynny wpływ. Obecność roślin w pracy sprawia, że zmniejsza się poziom stresu u pracowników, przyjemniej wykonuje się wszelkie zadania, a dodatkowo można korzystać z faktu, że część roślin, jakie mogą się tutaj znaleźć dodatkowo oczyszcza powietrze. Wszystko to sprawia, że właściciele biur chętniej decydują się na to, aby zagospodarować przestrzeń biur właśnie poprzez umieszczenie tutaj roślin.

kwiaty do biura wroclaw

Biophilic Design

Profesjonalna Aranżacja Zieleni z miłości do natury

Ogrody wertykalne

Miejsca pracy otoczone zielenią mogą spowodować zwiększenie wydajności pracowników nawet o 25%.

Pielęgnacja roślin

Sprawimy ,że roślinność w Twoim biurze będzie zdrowa i piękna

Wynajem roślin na sesje i evnety

Zielona Sceneria dla Twojego Eventu – Wynajem Roślin na Każdą Okazję!

Długoletnie doświadczanie z roślinami w Korpo

Korzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność usług. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie! 

Kompleksowa i Profesjonalna aranżacja zieleni

Tworzymy kompleksowe unikalne, zielone przestrzenie z myślą o Twoim komforcie i designie— odkryj nasze usługi profesjonalnej aranżacji   zieleni”  Jesteśmy twoim roślinnym doradcą!

Jesteśmy ekspertami od pielęgnacji roślin w biurach

Specjalizujemy się w zielonym serwisie w biurach, zapewniając zdrowsze, bardziej inspirujące miejsca pracy. Skontaktuj się z nami, aby Twoje biuro rozkwitło!”

Kreatywność i dobrostan pracowników w biurze

Rośliny mają MOC! – pochłaniają 50%, a odbijają 30% – światła słonecznego

Zdrowe Rośliny pomagają zmniejszyć stres i pobudzają kreatywność w Twoim biurze