O nas

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

O NAS

Event Flowers

Specjaliści Event Flowers zajmują się budowaniem pozytywnego wizerunku firmy poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnątrz pomieszczeń. Natalia i Michał oferują profesjonalną wizualizację projektu, dobór odpowiednich roślin i donic do aranżacji wnętrz oraz niezwykle istotną pielęgnację roślin. EventFlowers zaopatruje się w najlepsze gatunki roślin z Polski, Holandii jak i innych krajów. Dokładając do tej pracy całe serce powstają piękne i niepowtarzalne projekty.

kwiaty do biura wrocław
w Twoim biurze, domu i ogrodzie

Zielone ściany

Najnowsze trendy w aranżacji różnego rodzaju firmowych biur mają wspólną jedną rzecz – w wielu projektach przewija się motyw zielonych ścian. Ma to niebagatelny wpływ na odbiór osób, które w nich pracują. Liczy się także jedna sprawa – zieleń to kolor, który niesie odpoczynek zmęczonym patrzeniem w monitor oczom. Terapeutyczne właściwości znane są nie od dzisiaj – wiele sypialni urządza się w tym kolorze. Działa on bowiem uspokajająco i łagodzi stres.

zielone sciany wrocław
Jak zaaranżować i zatroszczyć się o zieloną przestrzeń w miejscu pracy?

Kwiaty do biura

Wzbogacenie naszej przestrzeni biurowej o żywe rośliny to nie tylko moda, ale bardzo silny trend zwracający uwagę na to, że coraz częściej chcemy mieć kontakt z naturą, która ma na nas dobroczynny wpływ. Obecność roślin w pracy sprawia, że zmniejsza się poziom stresu u pracowników, przyjemniej wykonuje się wszelkie zadania, a dodatkowo można korzystać z faktu, że część roślin, jakie mogą się tutaj znaleźć dodatkowo oczyszcza powietrze. Wszystko to sprawia, że właściciele biur chętniej decydują się na to, aby zagospodarować przestrzeń biur właśnie poprzez umieszczenie tutaj roślin.

kwiaty do biura wroclaw

Pielęgnacja roślin

Cras imperdiet nibh a cursus finibus, donec molestie.

Renowacja roślin

Cras imperdiet nibh a cursus finibus, donec molestie.

Dostawa ziół

Cras imperdiet nibh a cursus finibus, donec molestie.

Zielony serwis

Cras imperdiet nibh a cursus finibus, donec molestie.

Czystsze i zdrowsze powietrze

Rośliny, które tworzą zieloną ścianę posiadają zdolność filtrowania kurzu w powietrzu i przekształcania CO2 w tlen.

Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku

Zielone ściany pełnią funkcje barier dźwiękowych pomiędzy pomieszczeniami. Potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany.

Zdrowie i samopoczucie

Zielone ściany pozwalają również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres.

Obniżenie temperatury otoczenia

Rośliny posiadają zdolność do pochłaniania światła słonecznego – pochłaniają 50%, a odbijają 30%.