Leasing długoterminowy roślin dla firm

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Zielone rozwiązania na wyciągnięcie ręki:
leasing i najem długoterminowy dla Twojej firmy

Zdrowe, bujne rośliny to nie tylko estetyka, ale również klucz do poprawy jakości powietrza i samopoczucia w miejscu pracy. Rozumiemy, że nie każda firma ma możliwość zainwestowania w zieleń od razu, dlatego wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie – leasing i najem długoterminowy roślin.

Leasing roślin:
zielone inwestycje bez obciążenia budżetu

Nasza oferta leasingu roślin to propozycja skrojona na miarę Twoich potrzeb. Wybierasz donice i rośliny z naszej bogatej oferty, dostosowanej do różnych budżetów. Opłata wstępna? Może wynosić nawet 0% wartości umowy! Resztę kwoty rozkładamy na dogodne raty!

Zalety leasingu roślin

1

Elastyczność finansowa:

leasing roślin pozwala na rozłożenie kosztów na dogodne raty z możliwością niskiej lub nawet zerowej opłaty wstępnej. Dzięki temu firmy mogą cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania roślin, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na początku.
2

Profesjonalny serwis w cenie:

w ramach umowy leasingowej, zapewniamy profesjonalny serwis pielęgnacyjny. Nasi doświadczeni serwisanci dbają o rośliny przez cały okres wynajmu, co gwarantuje, że będą one zawsze zdrowe i zadbane.
3

Gwarancja na rośliny:

w ramach umowy leasingowej, oferujemy gwarancję na rośliny. W razie potrzeby wymienimy je bez żadnych dodatkowych opłat.
4

Elastyczność w wyborze roślin:

klienci mają możliwość wyboru donic i roślin z naszej bogatej oferty, dostosowanej do różnych budżetów i preferencji.
5

Poprawa jakości powietrza i samopoczucia w miejscu pracy:

rośliny nie tylko poprawiają estetykę przestrzeni biurowej, ale również mają pozytywny wpływ na jakość powietrza i samopoczucie pracowników. Dzięki naszej ofercie firmy mogą cieszyć się tymi korzyściami bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na początku.

Profesjonalny serwis w cenie leasingu

Z nami nie musisz martwić się o pielęgnację roślin. W cenie leasingu zapewniamy profesjonalny serwis, który dba o zdrowie i wygląd roślin przez cały okres wynajmu. Nasz zespół doświadczonych serwisantów zajmuje się podlewaniem, nawożeniem, usuwaniem zżółkniętych i obumarłych części roślin, cięciem kształtującym i korygującym wzrost roślin, a także obserwacją roślin pod kątem chorób i szkodników. W razie potrzeby wykonujemy również opryski ochronne.

Gwarancja i elastyczność

Nasza oferta to nie tylko leasing roślin, ale również gwarancja na rośliny na czas trwania umowy. W razie potrzeby wymienimy rośliny bez żadnych dodatkowych opłat. Po upływie czasu wynajmu nasadzenia stają się Twoją własnością. Jeśli jednak wolisz zmienić rośliny na nowe, zgodne z aktualnymi trendami lub Twoimi indywidualnymi preferencjami, jest to również możliwe!

Najem długoterminowy:
zieleń na Twoich warunkach

Jeżeli preferujesz najem długoterminowy, również mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknem roślin bez konieczności ich zakupu. To idealna opcja dla firm, które chcą wprowadzić do swojej przestrzeni trochę zieleni, ale nie są jeszcze gotowe na pełne zobowiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zainwestuj w zieleń, popraw komfort pracy i ciesz się pięknem natury bez obciążania budżetu firmy.