Zielone ściany z roślin doniczkowych

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Żywa zieleń to dobrze znany i niekwestionowany lider pośród trendów w projektowaniu wnętrz i architektury. Ogrody wertykalne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się między innymi w nowoczesnych apartamentach, hotelach, restauracjach klubach fitness, centrach handlowych i salonach odnowy biologicznej.

event flowers zielone ścianyOgrody wertykalne, czyli zieleń na ścianach

Ogrody wertykalne (zielone ściany w biurach) to kolejny współczesny trend w urządzaniu przestrzeni. Możemy je także zastosować na naszym tarasie, ogrodzie, w przestrzeni domu, czy klatki schodowej w budynku wielorodzinnym, albo właśnie w biurze. Współczesne innowacje budowlane i technologiczne sprawiają, że rośliny mogą rosnąć w pionie, nie zajmując bardzo cennej przestrzeni w naszym pomieszczeniu. Z jednej strony pięknie wyglądają, z drugiej zaś pomagają nam zaopatrzyć wnętrze w tlen i oczyszczają nasze powietrze.

Coraz więcej firm specjalizuje się w tworzeniu takich przestrzeni, wykonując zielone ściany na wymiar. Pomogą Ci one w aranżacji nawet niewielkiej powierzchniowo ściany. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, mamy także zapewnione odpowiednie nawodnienie roślin – nie musimy się obawiać, że o nich zapomnimy. Wszystko dzięki automatycznemu nawadnianiu donic. Z pewnością specjaliści zaproponują nam sprawdzone gatunki roślin, a w dodatku zaproponują i wykonają oświetlenie, które dodatkowo podkreśli nasze domowe ogrody wertykalne.

zielone sciany wroclaw

Zielone ściany i ogrody wertykalne to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych kwiatów doniczkowych. 

zielone sciany warszawaNowość stanowią mobilne zielone ściany, dostosowane do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany.  Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space.

Automatyczny systemem nawadniania zapewnia trwałość i piękno zielonej ściany bez konieczności częstej pielęgnacji. Bogata paleta roślin o różnych kolorach i kształtach umożliwia urzeczywistnienie nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów w formie naturalnego obrazu. Każdy projekt jest wyjątkowy – tworzony ręcznie, na zamówienie klienta.

Zielone ściany Wrocław

Wertykalne ogrody charakteryzują się nie tylko walorami estetycznymi, ale także niosą ze sobą praktyczne korzyści takie jak izolacja dźwiękowa i termiczna.

Mobilne ściany wykonujemy od podstaw, według indywidualnie wybranych wymiarów i materiałów. Oferujemy wypożyczanie gotowych projektów na eventy, targi i inne okazje.

zielone sciany wroclaw

 

NAJLEPSZA OPIEKA TWOICH ROŚLIN

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?

Czystsze i zdrowsze powietrze

Rośliny, które tworzą zieloną ścianę posiadają zdolność filtrowania kurzu w powietrzu i przekształcania CO2 w tlen.

Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku

Zielone ściany potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany.

Obniżenie temperatury oraz otoczenia

Rośliny mają MOC! – pochłaniają 50%, a odbijają 30% – światła słonecznego

Zdrowie i samopoczucie w Twoim biurze

Zielone ściany pozwalają również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Chętnie odpowiemy, to Twoje wszystkie pytania!

Telefon

Michał: 692 426 086
Natalia: 508 306 100

Adress

EventFlowers
ul. Zaporoska 70, Wrocław