Kwiaty do biura

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Witaj w Event Flowers! Stworzymy roślinną przestrzeń w Twoim biurze.

Jeśli szukasz roślinnych projektów i kompozycji tworzonych w oparciu o zasadę zrównoważonego środowiska i roślinnego Feng Shui, to jesteś we właściwym miejscu. Uwielbiamy proste formy, spokój i estetykę, dlatego zawsze staramy się, aby nasze aranżacje były jak najbardziej harmonijne.

Istnieje prosty sposób, aby utrzymać wszystkich pracowników w biurze w dobrym nastroju – kwiaty! Mówi się, że kontakt z kwiatami może zmniejszyć niepokój i negatywne nastawienie, a nawet poprawić pamięć i koncentrację.

Specjalizujemy się w kwiatach do firm, dostarczając rośliny biurowe i kwiaty do wielu klientów każdego tygodnia.

Wierzymy, że wypełnienie biura pięknie wyglądającymi kwiatami pomoże zwiększyć wydajność i poprawić nastrój pracowników.

Nasze kwiaty to nie tylko piękno, ale także zrównoważona alternatywa dla sztucznych roślin. Dbamy o to, aby każdy nasz projekt był ekologiczny i nie szkodził środowisku. Dlatego korzystamy tylko z najlepszych gatunków roślin, starannie wyselekcjonowanych przez nas, które są trwałe i odpowiednio dobrane do pomieszczenia.

Każdą roślinę dokładnie sprawdzamy czy nie ma chorób lub szkodników. Rośliny są sadzone zgodnie ze sztuką ogrodniczą w autorskiej mieszance ziemi. Po sadzeniu są dokładnie czyszczone naturalnym olejkiem Neem i formowane.

Proponowane przez nas rośliny są odmianami, które są bardziej wytrzymałe na trudne warunki panujące między innymi w biurze.

NAJLEPSZA OPIEKA TWOICH ROŚLIN

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?

Przede wszystkim Event Flowers kieruje się dobrem dla Klienta. Jest jego roślinnym doradcą. Z kilkuletniego doświadczania wiemy jakie roślinne rozwiązanie sprawdzają się w przestrzeni biurowej. Początkowo ważne jest, aby dobrać odpowiednie rośliny i donice do wymagań i budżetu Klienta.

Do swoich roślinnych projektów wykorzystujemy swoją wiedzę za zakresu zrównoważonego środowiska , zasadą roślinnego Feng Shui . Uwielbiamy proste formy, spokój i harmonię. 

Kwiaty do biur – piękno, które wprowadza spokój i harmonię

W Event Flowers oferujemy kwiaty do biura Wrocław, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również wprowadzają spokój i harmonię do Twojej przestrzeni pracy. Nasze projekty roślinne, które wykorzystują zasady roślinnego Feng Shui, sprawiają, że zarówno Ty jak i Twoi współpracownicy będą czuć się zmotywowani i bardziej usatysfakcjonowani z pracy w biurze. Nasze kwiaty są starannie dobierane, aby stworzyć aranżację, która nie tylko będzie estetyczna, ale także wpłynie pozytywnie na samopoczucie i kreatywność pracowników.

Mimo, że najwięcej klientów mamy we Wrocławiu i Katowicach, działamy na terenie całej Polski!

W ofercie naszej firmy znajdziesz różnorodne roślinne kompozycje, zarówno te bardziej klasyczne jak i egzotyczne. Wszystkie są najwyższej jakości, dlatego możesz być pewien, że będą Ci służyć przez długi czas. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kwiatów do swojego biura, recepcji, czy też do sali konferencyjnej, z nami zawsze znajdziesz najlepsze rozwiązania.

Zrównoważone podejście do projektów roślinnych

W Event Flowers, zawsze dbamy o to, aby nasze projekty były jak najbardziej zrównoważone i ekologiczne. Zależy nam na tym, aby wykorzystywać tylko najlepsze gatunki roślin, które nie tylko są piękne, ale także trwałe. Nasze kwiaty są uprawiane w sposób, który minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, dlatego możesz być pewien, że korzystając z naszych usług, robisz coś dobrego dla natury!

Rośliny wpływają na kreatywność. Dzięki nim możemy czuć się w biurze jak w domu czy w ogrodzie, a to z kolei oddziałuje na kreatywność i motywację do pracy. Dodatkowo, zadbane rośliny w biurze i odpowiednio przemyślana aranżacja podnoszą prestiż firmy w oczach partnerów biznesowych, jak i samych pracowników.

Staramy się także wykorzystywać materiały ekologiczne w naszych projektach, proponując między innymi donice z ceramiki, włókna szklanego i betonu.

Wszystko po to, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko i dostarczyć Ci produkt, który nie tylko jest piękny, ale także ekologiczny.

Nasze projekty – proste formy, spokój
i harmonia

W Event Flowers kładziemy duży nacisk na to, aby nasze projekty były proste, harmonijne i wprowadzały spokój. Nasze aranżacje kwiatowe są zawsze starannie zaprojektowane, aby pasowały do Twojego wnętrza i dodawały mu uroku.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne projekty, które dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Możemy stworzyć dla Ciebie aranżację kwiatową na ścianę, biurko, okolicznościową dekorację lub kwiaty na spotkania biznesowe. Wszystko to z myślą o tym, aby Twoja przestrzeń była piękna i harmonijna, a Ty i Twoi pracownicy czuli się w niej dobrze.

Jesteśmy roślinnymi ekspertami i doradcami dla naszych klientów! Czerpiemy inspiracje ze swojego wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce zajmującą się kompleksową aranżacją zieleni! Od projektu po realizację i pielęgnację zieleni. Jesteśmy roślinnymi ekspertami . Specjalizujemy się odpowiednim doborze roślin, donic dbają przy tym o założony budżet Klienta.

Nie tylko doradzimy Ci, jakie rośliny będą najlepiej pasować do Twojego biura, jakie kwiaty będą idealne na spotkanie biznesowe, a jakie do dekoracji okolicznościowej. Oferujemy także usługi pielęgnacji roślin, aby pomóc Ci zadbać o swoje. Nasz zielony serwis to szereg usług, takich jak czyszczenie roślin z kurzu naturalnym olejkiem Neem, formowanie roślon, odpowiednie i systematyczne podlewanie z nawozem.

Nasza wiedza na temat roślin i projektowania aranżacji kwiatowych jest na wysokim poziomie, dlatego możesz być pewien, że z nami zawsze wybierzesz najlepsze rozwiązania.

Czystsze i zdrowsze powietrze

Rośliny, które tworzą zieloną ścianę posiadają zdolność filtrowania kurzu w powietrzu i przekształcania CO2 w tlen.

Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku

Zielone ściany potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany.

Obniżenie temperatury oraz otoczenia

Rośliny mają MOC! – pochłaniają 50%, a odbijają 30% – światła słonecznego

Zdrowie i samopoczucie w Twoim biurze

Zielone ściany pozwalają również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres.

EVENT FLOWERS

Kwiaty do biura - Nasze realizacje

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Chętnie odpowiemy, to Twoje wszystkie pytania!

Telefon

Michał: 692 426 086
Natalia: 508 306 100

Adress

EventFlowers
Giełdowa 12 C 52-436 Wrocław

Podróż do świata roślin!

BLOG