Mobilne zielone ściany

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

Nowość!

Mobilne przesłony z mchu i roślin stabilizowanych można dostosować do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany.  Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space w Hotelach czy Restauracjach.

event flowers panele z mchu
Roślinne Mobilne Parawany  posiadają dużo zalet, dotyczących zarówno kwestii ekonomicznych, ekologicznych, jak i społecznych. Dają sporo korzyści takich jak :
Designerski wystrój wnętrza : 
– Naturalny materiał : mech i roślinność 
– Wrażenie wypełnienia pomieszczenia roślinnością , której nie trzeba podlewać!
– Wielkim atutem jest ich mobilność czyli łatwe i szybkie przestawienie ścianki w dowolnym miejscu 
– Materiał Posiadają wysokie właściwości wygłuszające 
To wszystko  sprawia ,że Roślinne Mobilne Parawany są idealnym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy. 
Społeczeństwo otoczone zielenią jest zauważalnie bardziej szczęśliwe, niż wówczas, gdy przebywają w towarzystwie szarego betonu. 
Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku:
Zielone ściany czy parawany z mchu pełnią funkcje barier dźwiękowych pomiędzy pomieszczeniami. Potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany. Skutkuje to tym, że obszary wewnątrz budynku są zdecydowanie mniej głośne. Redukcja hałasu osiąga 8 dB, co oznacza, że jest o połowę mniejsza. Wpływa to na jakość i komfort pracy w biurach, dlatego właściciele korporacji często decydują się na takie rozwiązanie.
Zdrowie i samopoczucie:
Przebywanie wśród zieleni oddziałuje niezwykle korzystnie na samopoczucie. Człowiek, który przebywa w środowisku roślinnym ma lepszy humor. Roślinność pozwala również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres. Rośliny powodują również, że pacjenci zdrowieją znacznie szybciej, dzięki czemu ich pobyt w szpitalu czy uzdrowisku jest krótszy. W zielonym środowisku zwiększeniu ulega również odporność na ból. Zielone ściany są bardzo często nazywane „środowiskiem uzdrawiającym”. Z tego powodu można spotkać je w lobby wielu hoteli i pensjonatów uzdrowiskowych. 
Zwiększenie wydajności pracowników
Miejsca pracy otoczone zielenią mogą spowodować zwiększenie wydajności pracowników nawet o 15%. Rośliny wpływają nadzwyczaj korzystnie na człowieka, co ma swoje odzwierciedlenie również w zadowoleniu i wydajności pracowników. Kolor zielony powoduje, że w pomieszczeniu powstaje zdrowa i kojąca atmosfera. Dolegliwości, związane z podrażnieniem oczu, bólami głowy, bólami gardła i zmęczeniem stają się o wiele mniejsze. W biurach, w których zdecydowano się na zielone ściany, zaobserwowano znacznie mniej nieobecności mających związek z chorobami. Pracownicy spędzający wiele godzin przy ekranach komputera mogą zaznać ulgi robiąc sobie przerwę i patrząc przez kilka minut na zielone otoczenie. Powoduje ono, że oczy stają się mniej zmęczone. 
Czy warto zainwestować w zielone ściany wewnętrzne?
Roślinne Mobile Parawany wewnątrz budynku pozwalają zaczerpnąć odrobinę bliskiego kontaktu z naturą. Ma to ogromny wpływ na zachowanie równowagi fizycznej i psychicznej. Mech i rośliny stanowią bardzo miłą odmianę i zróżnicowanie we współczesnych nowocześnie urządzonych wnętrzach o przeważnie dość surowym charakterze. Panele nie zabierają dużo przestrzeni, a dodatkowo zapewniają otoczeniu nietuzinkową i atrakcyjną dekorację, która niewątpliwie powoduje, że pomieszczenie staje się znacznie ciekawsze. 
Zapraszamy do kontaktu.

panele akustyczne z mchu event flowers

Panele idealnie wygłuszają pomieszczenia :

roślinne panele eventflowers

 

roślinne mobilne parawany event flowers