Dekoracje świąteczne

Tworzymy klimat, dbamy o atmosferę

W przeciągu całego roku, można wyszczególnić różnorodne okoliczności świąteczne. Wymagają one odpowiedniego przystrojenia gabinetów, biur, a nawet poczekalni dla klientów. Zadbane, a zarazem stylowe wystrojenie wnętrz dodaje prestiżu renomowanym instytucjom. Wiele firm decyduje się na ponadczasowe rozwiązania, co niejednokrotnie imponuje kontrahentom. Wprowadzenie świątecznego klimatu buduje pozytywną atmosferę wśród współpracowników oraz umila czas spędzony w pracy.

dekoracje świateczne biura

Unikatowy pomysł – stań się zauważony

Prestiż buduje markę i sprawia, iż staje się ona pożądana. Niejednokrotnie w siedzibach firm organizowane są eventy świąteczne. Największe oraz najbardziej szykowne można wyszczególnić w czasie świąt Bożego Narodzenia. Nie oznacza to jednak, iż podczas innych uroczystości, usługi nie są świadczone. Urozmaicone stroiki, kompozycje, dekoracje oraz ozdoby mogą być produkowane cały rok. 

Kwestią priorytetową jest dla nas zadowolenie klienta oraz chęć dalszej współpracy. Usługi są świadczone na najwyższych standardach w ściśle określonym czasie. Natomiast produkty są najwyższej jakości, aby mogły prezentować się jak najlepiej oraz jak najdłużej. Satysfakcja z wykonanej pracy jest dla nas bardzo ważna. Jeżeli pragniesz wyróżniać się na rynku, nic prostszego. Daj się ponieść wyobraźni i zmień wystrój wnętrz. Podnieś swoje standardy i uszlachetnij wizerunek firmy już dziś.

Solidna praca od A do Z

Kompleksowy wystrój biura jest uzgadniany podczas konsultacji. Każdy szczegół może zostać starannie dopracowany. Dekoracje świąteczne mogą być dobierane tematycznie oraz kolorystycznie. Możliwy jest również ponadczasowy wystrój minimalistyczny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z ogromną starannością. Występują również możliwości dekoracji z tzw. „przepychem”.

W okresie bożonarodzeniowym dostarczamy choinki naturalne. Istnieje możliwość ich ubrania oraz przystrojenia w danym designie. Dodatkowym atutem naszej działalności jest praca zgodnie z zasadą „Zero Waste”. Oznacza ona, iż dodatkowo minimalizujemy ilości produkowanych odpadów. Można uznać to za unikatowy styl prowadzenia firmy, wręcz ekonomiczny – a nawet wizjonerski. Zdecydowana część odpadów staje się zasobami, z których można wyciągnąć nowe korzyści. Dlatego jako firma stajemy się silnie konkurencyjni i niedoścignieni na rynku. Charakteryzujemy się oryginalnością oraz posiadamy szeroki wachlarz pomysłów. Większość zleceń jest unikatowych, dlatego nie ma potrzeby zmartwień o „powtarzalność”. Wszystkie usługi są wyjątkowe i niespotykane. 

Brak czasu, a praca czeka?

Zależy Ci na ugruntowanej pozycji na rynku, lecz nie masz czasu zajmować się szczegółami? Spokojnie, my się tym zajmiemy. Organizacja spotkań biznesowych czy też eventów świątecznych obejmuje wiele szczegółów. Same rozmowy, wykłady, organizacja czasu wyczekiwanego spotkania – spędza sen z powiek. Chcąc wypaść jak najlepiej, należy myśleć – tak jak gość. Dlatego liczy się to co widzimy oraz to co czujemy. Ludzie z reguły są wzrokowcami oraz chętniej wracają do miejsc, gdzie dobrze się czują. Więc podchodząc do tematu psychologicznie, spraw by ludzie Ciebie i Twoją markę życzliwie wspominali. Ozdoby dodają potrzebnego klimatu, a gdy w tle poleci tematyczna muzyka – zadziała pełna magia.

Nasze naturalne choinki są w różnych rozmiarach oraz odmiennych objętościach. Specjalizujemy się w detalach i dążymy do całkowitej perfekcji. Możemy stworzyć choinkę idealną, jak ze snu. Może ona zachwycać swoją naturalną zielenią, bądź też przykuwać wzrok poprzez swój niepowtarzalny ubiór. Dodaj „świeżości” swojemu gabinetowi i odetchnij pełną piersią. Otaczająca zieleń posiada zdolności uspokajające oraz relaksacyjne. Jest to silnie pożądany kolor w miejscu pracy, który poprawia koncentrację. Zamiast choinki i ozdób świątecznych, interesują Cię kwiaty naturalne – a może i nawet egzotyczne? Nie ma problemu, nasza firma wykonuje również inne usługi.

dekoracje świteczne wrocławdekoracje świateczne dla firm katowiceA co najważniejsze? Ciągle się rozwija! Zielony serwis może być na każde Twoje zawołanie. Przekonaj się sam.

dekoracje świąteczne biura

NAJLEPSZA OPIEKA TWOICH ROŚLIN

DLACZEGO NAS WYBRAĆ?

Czystsze i zdrowsze powietrze

Rośliny, które tworzą zieloną ścianę posiadają zdolność filtrowania kurzu w powietrzu i przekształcania CO2 w tlen.

Mniejszy poziom hałasu wewnątrz budynku

Zielone ściany potrafią pochłonąć o 41% większą ilość dźwięków niż tradycyjne ściany.

Obniżenie temperatury oraz otoczenia

Rośliny mają MOC! – pochłaniają 50%, a odbijają 30% – światła słonecznego

Zdrowie i samopoczucie w Twoim biurze

Zielone ściany pozwalają również na uspokojenie i pomagają zmniejszyć stres.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Chętnie odpowiemy, to Twoje wszystkie pytania!

Telefon

Michał: 692 426 086
Natalia: 508 306 100

Adress

EventFlowers
ul. Zaporoska 70, Wrocław

Podróż do świata roślin!

BLOG