Żyjemy w czasach, kiedy otaczają nas firmy posiadające ścisłą specjalizację. Dzięki temu część obowiązków możemy oddelegować, zdejmując sobie część ciężaru z barków. Jednym z takich ułatwień może być zatrudnienie zielonego serwisu z udzieleniem gwarancji na jakość wykonanej pracy.

Częste błędy w pielęgnacji

Wiele firm decyduje się powierzyć obowiązku z utrzymaniem zieleni w przedsiębiorstwie ekipie sprzątającej. Konsekwencje takich działań bywają różne, często kończy się to koniecznością wymiany roślinności, która jest przecież niezbędna. Rośliny to ważny element aranżacji, do tego oczyszczają powietrze w zatłoczonym biurze.

Zielony serwis z udzieleniem gwarancji, dlaczego warto?

Zajmowanie się i pielęgnacja roślin nie polega jedynie na ich regularnym podlewaniu. Wiele roślin potrzebuje różnych zabiegów pielęgnacyjnych, żeby wzbudzać zachwyt swoim wyglądem. Konieczne jest zatem posiadanie odpowiedniej wiedzy w tym zakresie oraz mieć możliwość poświęcenia rośliną sporo czasu. NIezbędna jest wiedza w zakresie ochrony roślin przed chorobami oraz zabezpieczeniem przed szkodnikami. Każda roślina po czasie potrzebuje przesadzenia do innej doniczki. Rośliny potrzebują także innego nasłonecznienia, częstości podlewania. Lekarstwem na te wszystkie problemy jest zielony serwis z udzieleniem gwarancji, który rozstawił rośliny w zgodzie z ich potrzebami oraz zapewni im właściwą opiekę i ochronę.

Jeden problem z głowy

Powierzając opiekę nad roślinnością, firmie do tego wykwalifikowanej będziemy mieć gwarancję tego, że nasze rośliny będą traktowane w zgodzie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i wymaganiami. Nie jest to przecież zadanie proste. Większość z nas, czy ekipa zajmująca się sprzątaniem po prostu nie mają o tym pojęcia, przecież nie muszą, nie jest to związana z charakterem wykonywanej przez nich pracy. Powierzając opiekę zielonemu serwisowi z udzieleniem gwarancji, otrzymamy idealnie prezentujące się kwiaty, które będą nie tylko ozdobą naszej firmy, lecz także i jej wizytówką.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Ciężko zmienić pierwsze wrażenie na klientach, a zaniedbane, chore, czy zniszczone rośliny na pewno dobrego nie zrobią. Z tego powodu możemy utracić część zleceń, ponieważ wiele osób pomyśli, że jesteśmy nieodpowiedzialni. Jeżeli nie potrafimy zadbać o kwiatka, w jaki sposób zadbamy o interesy naszych klientów. Wygląd naszego biura stanowi część całości wizerunku naszej firmy dlatego musimy dbać o niego na każdym poziomie, a straty wizerunkowe są bardzo ciężkie do nadrobienia.

Kompleksowy serwis roślin zapewni w naszym biurze pełną opiekę nad „zieloną” częścią naszego biura. Firma specjalizująca się w pielęgnacji, przycinaniu, czy formowaniu naszych roślin, zapewnia także zabiegi ochronne. Powierzamy naszą roślinność zielonemu serwisowi z udzieleniem gwarancji, a w zamian otrzymamy piękne przyjazne otoczenie, które będzie miłym miejscem pracy oraz cudowną wizytówką naszej działalności. Dzięki temu my możemy w pełni skupić się na głównym przedmiocie naszej działalności, co na pewno wpłynie pozytywnie na jakość naszej pracy.