Kwiaty biurowe jakie wybrać ?

Specjaliści Pracowni Event Flowers zbudują pozytywny wizerunek firmy poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnętrznej jak i stałą obsługę florystyczną.

Oferujemy:

  • Kwiaty doniczkowe do biur
  • Rośliny doniczkowe
  • Gwarancję z wymianą roślin na nasz koszt
  • Organizację i oprawę dekoracyjną spotkań firmowych

Projekt i realizacja:

Do każdego zadania podchodzimy z wielką pasją. Dbamy o oryginalność projektów oraz indywidualną obsługę każdego Klienta.

Wartość

Koszt dekoracji ustalamy indywidualnie po spotkaniu i analizie wnętrza. Wycena uzależniona jest od gatunku oraz ilości roślin jak również wybranych donic. Przy większych projektach i stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Świeże zioła do biur

Kolejny hit w korporacyjnych biurach to ściany, które są obsadzone świeżymi ziołami. Takie rozwiązanie chwalą sobie także pracownicy, bo jest ono dużo praktyczniejsze i nie stanowi tylko elementu dekoracyjnego w przestrzeni biurowej. Zioła można zrywać i dodawać do posiłków, które spożywają ludzie w czasie pracy, albo przygotować sobie smaczny napar z dopiero co zerwanych listków.

Ziołowa ściana może składać się nawet z 20 doniczek! Znajdziemy w nich najbardziej popularne zioła, np. uspokajającą melisę, wpływającą na dobre trawienie miętę, oregano, majeranek, bazylię, i inne zioła które nie tylko smakują i ładnie wyglądają, ale i oszałamiająco pachną. Pozwala to szefostwu firmy na dbanie o zdrowie oraz dobry nastrój pracowników.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy myślisz o swoim domu, albo mieszkaniu, warto pomyśleć o tym, by znalazły się w nim zielone ściany. Sprawią, że przestrzeń będzie miła i przyjazna nie tylko dla oka, ale i dla naszego organizmu. Pomysłów na zaaranżowanie zielonej ściany jest co najmniej kilka – tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.