Kwiaty biurowe jakie wybrać ?

Specjaliści Pracowni Event Flowers zbudują pozytywny wizerunek firmy poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnętrznej jak i stałą obsługę florystyczną.

Oferujemy:

  • Kwiaty doniczkowe do biur
  • Rośliny doniczkowe
  • Gwarancję z wymianą roślin na nasz koszt
  • Organizację i oprawę dekoracyjną spotkań firmowych

Projekt i realizacja:

Do każdego zadania podchodzimy z wielką pasją. Dbamy o oryginalność projektów oraz indywidualną obsługę każdego Klienta.

Wartość

Koszt dekoracji ustalamy indywidualnie po spotkaniu i analizie wnętrza. Wycena uzależniona jest od gatunku oraz ilości roślin jak również wybranych donic. Przy większych projektach i stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Świeże zioła do biur

Kolejny hit w korporacyjnych biurach to ściany, które są obsadzone świeżymi ziołami. Takie rozwiązanie chwalą sobie także pracownicy, bo jest ono dużo praktyczniejsze i nie stanowi tylko elementu dekoracyjnego w przestrzeni biurowej. Zioła można zrywać i dodawać do posiłków, które spożywają ludzie w czasie pracy, albo przygotować sobie smaczny napar z dopiero co zerwanych listków.

Ziołowa ściana może składać się nawet z 20 doniczek! Znajdziemy w nich najbardziej popularne zioła, np. uspokajającą melisę, wpływającą na dobre trawienie miętę, oregano, majeranek, bazylię, i inne zioła które nie tylko smakują i ładnie wyglądają, ale i oszałamiająco pachną. Pozwala to szefostwu firmy na dbanie o zdrowie oraz dobry nastrój pracowników.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy myślisz o swoim domu, albo mieszkaniu, warto pomyśleć o tym, by znalazły się w nim zielone ściany. Sprawią, że przestrzeń będzie miła i przyjazna nie tylko dla oka, ale i dla naszego organizmu. Pomysłów na zaaranżowanie zielonej ściany jest co najmniej kilka – tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz.

kwiaty doniczkowe do biur rosliny doniczkowe wrocław kwiaty do biur wrocław kwiaty doniczkowe wrocław kwiaty doniczkowe wrocław kwiaty doniczkowe do biur dekoracje Świąteczne wroclaw kwiaty doniczkowe wrocław rosliny doniczkowe wrocław kwiaty do biur wrocław kwiaty doniczkowe wrocław dekoracje Świąteczne wroclaw kwiaty doniczkowe do biur rosliny doniczkowe wrocław kwiaty do biur wrocław