ARANŻACJA ZIELENI W BIURZE

Zajmujemy się budowaniem pozytywnego wizerunku poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy profesjonalną wizualizację projektu, dobór odpowiednich roślin i donic oraz niezwykle istotną pielęgnację roślin. Ponadto dokładamy do naszej pracy całe serce i tak właśnie powstają piękne projekty.Specjaliści Pracowni Event Flowers zbudują pozytywny wizerunek firmy poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnętrznej jak i stałą obsługę florystyczną.

 rosliny doniczkowe wrocław

Oferujemy:

  • Profesjonalną wizualizację projektu
  • Dobór odpowiednich roślin i donic do aranżacji wnętrz
  • Pielęgnację roślin i donic przez cały czas trwania współpracy
  • Gwarancję z wymianą roślin na nasz koszt
  • Organizację i oprawę dekoracyjną spotkań firmowych
  • Gratis elegancje kompozycje kwiatowe na recepcję

Projekt i realizacja:

Do każdego zadania podchodzimy z wielką pasją. Dbamy o oryginalność projektów oraz indywidualną obsługę każdego Klienta, dlatego zawsze proponujemy omówienie zakresu prac na spotkaniu. Zanim wybierzemy rośliny, musimy poznać warunki jakie panują w danym wnętrzu. Donice dopasowujemy do stylu i charakteru obiektu, tak by posadzone przez nas rośliny harmonizowały z otoczeniem.

Pielęgnacja

Oprócz stworzenia i zrealizowania projektu, proponujemy Państwu również opiekę pielęgnacyjną roślin. Oferta obejmuje: podlewanie, zraszanie, nawożenie, przycinanie, usuwanie zeschłych liści oraz ochronę przed szkodnikami i chorobami.

rosliny-w-biurze

Wartość

Koszt dekoracji ustalamy indywidualnie po spotkaniu i analizie wnętrza. Wycena uzależniona jest od gatunku oraz ilości roślin jak również wybranych donic. Przy większych projektach i stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Spotkajmy się

Chętnie przyjedziemy do Państwa i przedstawimy szerzej nasze możliwości oraz zaproponujemy indywidualną ofertą. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Rośliny Kwiaty doniczkowe do biura we Wrocławiu (4)

Dlaczego właśnie EventFlowers?

Pracujemy na najwyższej jakości materiale roślinnym pochodzącym z Polski oraz Holandii. Gwarantujemy świeże kwiaty, najmodniejsze donice oraz aranżacje idące ze światowymi trendami florystycznymi. Zorganizujemy konferencję, spotkanie biznesowe oraz profesjonalną oprawę planowanego wydarzenia przez Event Managera.

 Więcej zdjęć TUTAJ!