Zielone Ściany – Ogrody Wertykalne

Żywa zieleń to dobrze znany i niekwestionowany lider pośród trendów w projektowaniu wnętrz i architektury. Ogrody wertykalne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się między innymi w nowoczesnych apartamentach, hotelach, restauracjach klubach fitness, centrach handlowych i salonach odnowy biologicznej.

Mobilna Zielona ściana Event Flowers 1

Zielone ściany i ogrody wertykalne to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych kwiatów doniczkowych. Nowość stanowią mobilne zielone ściany, dostosowane do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany.  Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space.

Mobilna Zielona Ściana Event Flowers (2)

Automatyczny systemem nawadniania zapewnia trwałość i piękno zielonej ściany bez konieczności częstej pielęgnacji. Bogata paleta roślin o różnych kolorach i kształtach umożliwia urzeczywistnienie nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów w formie naturalnego obrazu. Każdy projekt jest wyjątkowy – tworzony ręcznie, na zamówienie klienta.

Zielone ściany Wrocław

Mech na ściany Wroclaw

Wertykalne ogrody charakteryzują się nie tylko walorami estetycznymi, ale także niosą ze sobą praktyczne korzyści takie jak izolacja dźwiękowa i termiczna.

Mobilne ściany wykonujemy od podstaw, według indywidualnie wybranych wymiarów i materiałów. Oferujemy wypożyczanie gotowych projektów na eventy, targi i inne okazje.

Mech na sciany Wroclaw mech na sciany wroclaw

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress