Zielone Ściany – Ogrody Wertykalne

ZIELONE ŚCIANY – OGRODY WERTYKLANE

Żywa zieleń to dobrze znany i niekwestionowany lider pośród trendów w projektowaniu wnętrz i architektury. Ogrody wertykalne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się między innymi w nowoczesnych apartamentach, hotelach, restauracjach klubach fitness, centrach handlowych i salonach odnowy biologicznej.

Mobilna Zielona ściana Event Flowers 1

Zielone ściany i ogrody wertykalne to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych kwiatów doniczkowych. Nowość stanowią mobilne zielone ściany, dostosowane do każdej przestrzeni, które mogą służyć jako przenośne parawany.  Łatwo je przesuwać i oddzielać większe pomieszczenia na Open Space.

Mobilna Zielona Ściana Event Flowers (2)

Automatyczny systemem nawadniania zapewnia trwałość i piękno zielonej ściany bez konieczności częstej pielęgnacji. Bogata paleta roślin o różnych kolorach i kształtach umożliwia urzeczywistnienie nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów w formie naturalnego obrazu. Każdy projekt jest wyjątkowy – tworzony ręcznie, na zamówienie klienta.

Zielone ściany Wrocław

Wertykalne ogrody charakteryzują się nie tylko walorami estetycznymi, ale także niosą ze sobą praktyczne korzyści takie jak izolacja dźwiękowa i termiczna.

Mobilne ściany wykonujemy od podstaw, według indywidualnie wybranych wymiarów i materiałów. Oferujemy wypożyczanie gotowych projektów na eventy, targi i inne okazje.

 Więcej zdjęć TUTAJ!