Mech na ściany Wrocław – Aranżacja

Ściany i dekoracje z mchu? Czemu nie! Zielone akcenty dodadzą uroku wnętrzom hoteli, biur, restauracji, galerii handlowych czy apartamentów.

Mech na ściany Wroclaw

Oryginalne kompozycje z mchu stanowią najnowszy trend w aranżacji pomieszczeń.

To rozwiązanie ma szerokie zastosowanie i wiele zalet. Dekoracje ścienne wykonane głównie z mchu i specjalnie spreparowanych roślin mogą przyjmować różne formy.

Nasi projektanci przekształcą banalną przegrodę w roślinny parawan, zamienią zwykłe przedmioty w designerskie dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz.  Z mchu można wykonać rozmaite kolekcje obrazów a nawet wyścielić nim całą ścianę – zamiast tapety. Logo z mchu? Tak, to możliwe! Z mchu można wykonać zarówno duży logotyp, jak i różnego rodzaju piktogramy. Roślinne ściany są doskonałymi izolatorami (panele z mchu mają właściwości wygłuszające). Instalacja przyjazna dla środowiska na pewno zapadnie w pamięć klientów, stanie się znakiem rozpoznawczym firmy i będzie wzbudzać miłe skojarzenia.

W wertykalnych kompozycjach najczęściej stosujemy ręcznie zbierany i selekcjonowany chrobotek reniferowy, występujący w lasach Północnej Europy oraz mech norweski, który roztacza lekki aromat ściółki leśnej i dostępny jest  w różnych odcieniach zieleni. Stosowane przez nas materiały wytwarzane są z poszanowaniem dla środowiska i nie wywołują alergii.

Mech na ścianie jest kompletnie bez obsługowy – nie wymaga nawadniania, doświetlania, ani przycinania. Dekoracje z mchu można stosować w pomieszczeniach słabo nasłonecznionych a nawet całkowicie pozbawionych światła naturalnego.

Mech na ściany Wrocław

Mech na sciany Wroclaw Mech na sciany Wroclaw Mech na sciany Wroclaw Mech na sciany Wroclaw

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress