Mech na ściany Wrocław – Aranżacja

PANELE/OBRAZY Z MCHU

Ściany i dekoracje z mchu? Czemu nie! Zielone akcenty dodadzą uroku wnętrzom hoteli, biur, restauracji, galerii handlowych czy apartamentów.

Mech na ściany Wroclaw

Oryginalne kompozycje z mchu stanowią najnowszy trend w aranżacji pomieszczeń.

To rozwiązanie ma szerokie zastosowanie i wiele zalet. Dekoracje ścienne wykonane głównie z mchu i specjalnie spreparowanych roślin mogą przyjmować różne formy.

Nasi projektanci przekształcą banalną przegrodę w roślinny parawan, zamienią zwykłe przedmioty w designerskie dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz.  Z mchu można wykonać rozmaite kolekcje obrazów a nawet wyścielić nim całą ścianę – zamiast tapety. Logo z mchu? Tak, to możliwe! Z mchu można wykonać zarówno duży logotyp, jak i różnego rodzaju piktogramy. Roślinne ściany są doskonałymi izolatorami (panele z mchu mają właściwości wygłuszające). Instalacja przyjazna dla środowiska na pewno zapadnie w pamięć klientów, stanie się znakiem rozpoznawczym firmy i będzie wzbudzać miłe skojarzenia.

W wertykalnych kompozycjach najczęściej stosujemy ręcznie zbierany i selekcjonowany chrobotek reniferowy, występujący w lasach Północnej Europy oraz mech norweski, który roztacza lekki aromat ściółki leśnej i dostępny jest  w różnych odcieniach zieleni. Stosowane przez nas materiały wytwarzane są z poszanowaniem dla środowiska i nie wywołują alergii.

Mech na ścianie jest kompletnie bez obsługowy – nie wymaga nawadniania, doświetlania, ani przycinania. Dekoracje z mchu można stosować w pomieszczeniach słabo nasłonecznionych a nawet całkowicie pozbawionych światła naturalnego.

 

Mech na ściany Wrocław

Mech na sciany Wroclaw
Mech na sciany Wroclaw

 Więcej zdjęć TUTAJ!