Aranżacja biura Wrocław

ARANŻACJA ZIELENI W BIURZE

Zajmujemy się budowaniem pozytywnego wizerunku poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy profesjonalną wizualizację projektu, dobór odpowiednich roślin i donic oraz niezwykle istotną pielęgnację roślin. Ponadto dokładamy do naszej pracy całe serce i tak właśnie powstają piękne projekty.Specjaliści Pracowni Event Flowers zbudują pozytywny wizerunek firmy poprzez aranżację i pielęgnację zieleni wewnętrznej jak i stałą obsługę florystyczną.

 rosliny doniczkowe wrocław

Oferujemy:

  • Profesjonalną wizualizację projektu
  • Dobór odpowiednich roślin i donic do aranżacji wnętrz
  • Pielęgnację roślin i donic przez cały czas trwania współpracy
  • Gwarancję z wymianą roślin na nasz koszt
  • Organizację i oprawę dekoracyjną spotkań firmowych
  • Gratis elegancje kompozycje kwiatowe na recepcję

Projekt i realizacja:

Do każdego zadania podchodzimy z wielką pasją. Dbamy o oryginalność projektów oraz indywidualną obsługę każdego Klienta, dlatego zawsze proponujemy omówienie zakresu prac na spotkaniu. Zanim wybierzemy rośliny, musimy poznać warunki jakie panują w danym wnętrzu. Donice dopasowujemy do stylu i charakteru obiektu, tak by posadzone przez nas rośliny harmonizowały z otoczeniem.

Pielęgnacja

Oprócz stworzenia i zrealizowania projektu, proponujemy Państwu również opiekę pielęgnacyjną roślin. Oferta obejmuje: podlewanie, zraszanie, nawożenie, przycinanie, usuwanie zeschłych liści oraz ochronę przed szkodnikami i chorobami.

rosliny-w-biurze

Wartość

Koszt dekoracji ustalamy indywidualnie po spotkaniu i analizie wnętrza. Wycena uzależniona jest od gatunku oraz ilości roślin jak również wybranych donic. Przy większych projektach i stałej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Spotkajmy się

Chętnie przyjedziemy do Państwa i przedstawimy szerzej nasze możliwości oraz zaproponujemy indywidualną ofertą. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Rośliny Kwiaty doniczkowe do biura we Wrocławiu (4)

Dlaczego właśnie EventFlowers?

Pracujemy na najwyższej jakości materiale roślinnym pochodzącym z Polski oraz Holandii. Gwarantujemy świeże kwiaty, najmodniejsze donice oraz aranżacje idące ze światowymi trendami florystycznymi. Zorganizujemy konferencję, spotkanie biznesowe oraz profesjonalną oprawę planowanego wydarzenia przez Event Managera.

 Więcej zdjęć TUTAJ!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress